fbpx

Prelegenci

dr hab. n. chem. Walentyna Nikołajewna Burkowa

Profesor zwyczajny Rosyjskiej Akademii Nauk, generalny dyrektor Instytutu Badawczo-Produkcyjnego z Tomska oraz członek Komitetu

Ekspertyz  Efektywności Produktów Zdrowotnych  i Technologii Biomedycznej Rady Naukowej Rosyjskiej Akademii Nauk.

 

dr Ewa Szmaj Kupny

Doktor nauk o zdrowiu, magister kosmetologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Wieloletni wykładowca akademicki, szkoleniowiec i niezależny ekspert w dziedzinie kosmetologii. Adiunkt w Katedrze Kosmetologii na Wydziale Medycznym GWSH im. W. Korfantego w Katowicach oraz twórca i koordynator studiów podyplomowych: Kosmetologia holistyczna. Właścicielka firmy Kosmetologia praktyczna dr Ewa Szmaj, w której podstawą jest indywidualne i holistyczne podejście do Klienta. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Uczestniczka licznych szkoleń, konferencji i sympozjów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.  Autorka licznych publikacji naukowych i popularno-naukowych, ekspert portalu Silesia Dzieci oraz ABC Zdrowie.

 

lek. dent. M. Sc. Tomasz Śmigiel

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz trzyletnich studiów podyplomowych na Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie – napisanie i obrona pracy naukowej pozwoliły mu sięgnąć po tytuł Master of Science in Oral Implantology. Współzałożyciel elitarnego stowarzyszenia Implant Masters Poland. Wykładowca i autor wielu publikacji w kraju i za granicą, uczestnik ponad 120 kursów i szkoleń, w tym m.in. w Bostonie, Seatle, Madrycie, aktywny członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Współtwórca i redaktor naczelny jednego z pierwszych na świecie, a pierwszego w historii polskiej stomatologii, magazynu dotyczącego tzw. stomatologii cyfrowej – „International Magazine of Digital Dentistry CAD/CAM”.

 

dr Anna Pokryszko

Lekarz, specjalistka chorób wewnętrznych i medycyny paliatywnej. Absolwentka wydziału lekarskiego wrocławskiej Akademii Medycznej oraz podyplomowych studiów “Medycyna Bólu” w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Założycielka Wrocławskiej Akademii Akupunktury i Medycyny Naturalnej.

 

mgr Katarzyna Tyl 

Doktorantka w katedrze nauk fizjologiczno – medycznych w zakładzie biochemii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener A piłki ręcznej z licencją nadaną przez European Handball Federation. Od 8 lat prowadzi badania wpływu stresu oksydacyjnego na zdrowie u płotkarzy i piłkarzy ręcznych w kadrze Polski. Posiada 9 letnie doświadczanie w pracy z młodzieżą w krzewieniu kultury fizycznej jak i edukacji zdrowotnej. Założycielka i Członek Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego Imperium Katowice oraz Członek i działacz Komisji Gier i Dyscypliny ŚląskiegZwiązku Piłki Ręczne.

 

mgr Katarzyna Kamola

Magister kosmetologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista od zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Kosmetolog Roku 2017 w Plebiscycie Mistrzowie Urody. Swoją wiedzę potwierdza szeregiem certyfikatów. Szkoleniowiec szkoły policealnej na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Biegle włada igłą i strzykawką, w jej rękach każdy zabieg staje się przyjemnością. Katarzyna specjalizuje się w modelowaniu ust dzięki jej perfekcjonizmowi oraz artyzmowi pracy każdy klient jest w pełni usatysfakcjonowany. Fascynuje się także nowościami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, dlatego każdy nasz klient może mieć pewność, że korzysta z najnowocześniejszych i najlepszych metod na rynku

 

mgr Andrzej Podlasin

Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Komplementarnej. Członek Ukraińskiego Towarzystwa Akupunktury i Refleksoterapii, Pomorskiej Szkoły Homeopatii Klasycznej w Gdyni, Szkoły Homeopatii Klinicznej i Homotoksykologii w Łodzi oraz Międzynarodowego Instytutu Medycyny Naturalnej „Weda” w Poznaniu. Naturopata, Zielarz-Fitoteraputa. Członek Śląskiej Izby Rzemieślniczej, International Master of Naturopathic Medicine – N.D. Autor książki pt. „Homeopatia i nie tylko”.